Ruční mytí aut

Nabízíme ruční mytí vašeho auta, včetně důkladného oplachu a voskování. Zaměřujeme se na dokonalé vyčištění laku, očištění kol a odstranění nečistot z karoserie. Od nás odejde s dokonale čistým a lesklým vozem.

Ruční mytí aut v Hradci Králové

Pečlivé ruční mytí auta je nejšetrnější a dosud nepřekonaná metoda očisty automobilu. I něco tak zdánlivě obyčejného má ale jasně daná pravidla.

 

Náš profesionální tým se zaměří na každý detail vašeho vozu a dopřeje mu důkladnou péči.

rucni myti auta

Používáme moderní postupy čištění

U nás, pro ruční mytí aut, používáme namísto houby speciální mycí rukavice, které výrazně snižují možnost poškrábání laku. Také používáme oddělené nádoby na čistou vodu a šampón, abychom zamezili kontaminaci šamponu s hrubými nečistotami. Tomuto postupu se říká metoda dvou věder.

 

Pro sušení používáme měkké mikrovláknové ručníky a jelenice, které jsou navrženy a vyrobeny přímo pro sušení aut. Nakonec osušíme mezidveřní prostory, vyleštíme okna a zpětná zrcátka.

rucni myti kol

Jak na fólie a reklamní polepy?

Automobily opatřené fóliovým celopolepem, či reklamou, potřebují pravidelné ruční mytí a údržbu, stejně jako lak, rozhodně jim však nesvědčí, jen tak projet kartáčovou myčkou. Opak je pravdou.

Běžné PVC fólie, ze kterých se polepy vyrábějí, jsou měkké a porézní. V pórech ulpívají nečistoty, které je komplikovanější očistit než z laku vozu. Pro takto upravené vozy proto používáme speciální kosmetiku a přípravky navržené pro ruční mytí aut s foliovými polepy.

rucni myti kapoty

Každé auto vyžaduje svůj čas a individuální přístup

Před samotným ručním mytím auto vždy důsledně zkontrolujeme. Prověříme stav gumových těsnění, hliníkových disků a plastových dílů. Podle této prvotní inspekce vozu zjistíme, jakou chemii zvolit a jak k vozu přistupovat.
Pro optimální výsledek mytí musejí být prostředky dávkovány v přesném poměru, který zajistí správné vyčištění bez poškození. Silnější koncentrace nebo špatně zvolené prostředky mohou materiály poškodit, i když to není pouhým okem na první pohled vidět. Oproti jiným mycím centrům velmi zvažujeme, kdy a zda vůbec použít alkalické čističe. Naším úkolem je dosáhnout čistého vozu tou nejšetrnější, nikoliv nejsnazší a nejrychlejší cestou.

Ceník ručního mytí aut

Základní mytí

již od 699 Kč

578 Kč bez DPH
Základní ruční mytí je u nás na počkání

Ceramic Nano

již od 1 000 Kč

827 Kč bez DPH
Vhodné pro čtvrtletní údržbu nejen keramických politur

Profi

již od 1 200 Kč

992 Kč bez DPH
Profi ruční mytí nových a prémiových vozů