Po – Pá: 8:00 – 17:00

Aplikační centrum Pikatec – Automyčka Kukleny

Logo Pikatec

Automyčka Kukleny je certifikovaným aplikačním centrem značky Pikatec

Nanokosmetika Pikatec Car je nejmodernější ochrana laku, kol, skel a interiéru každého vozu. Tato ryze česká technologie vznikla ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci, jejíž vědci patří mezi světové lídry v oblasti nanotechnologií. 

  Základem ochranných keramických politur je patentovaná směs na bázi unikátní pryskyřice, speciálních aditiv a velmi tvrdých přírodních nanočástic. Ty vytváří na ošetřeném povrchu velmi odolnou vrstvu, která lak chrání před poškozením, prodlužuje životnost a usnadňuje následnou údržbu.

O nanokosmetice Pikatec

Nanokosmetika Pikatec Car je nejmodernější ochrana laku, kol, skel a interiéru každého vozu. Tato ryze česká technologie vznikla ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci, jejíž vědci patří mezi světové lídry v oblasti nanotechnologií. 

  Základem ochranných politur je patentovaná směs na bázi unikátní pryskyřice, speciálních aditiv a velmi tvrdých přírodních nanočástic. Ty vytváří na ošetřeném povrchu velmi odolnou vrstvu, která lak chrání před poškozením, prodlužuje životnost a usnadňuje následnou údržbu.

Nano stít Pikatec
Nechráněný lak vozu - Pikatec

Proč je třeba lak chránit

Proč? Je to proto, že dnešní vodou ředitelné akrylové laky jsou bohužel velice měkké a k jejich poškození v běžném provozu tak dochází velmi snadno a rychle. Často i nová vozidla, vystavená na showroomech autosalonů, bývají po úpravě laku. Převáží se totiž na kamionech, vlakem, nebo lodí a i přes snahu je ochránit překrytím různých fólií a bandáží, se nezabrání poškození laku. A protože vozidlo s defekty laku nevypadá při prodeji pěkně, poškození se s různou mírou úspěšnosti v autosalonech retušují. Proto je nejvhodnější, ale i nejlevnější, na nic nečekat a provést nápravu a ošetření laku ještě před uvedením auta do provozu.

Další informace

Dobře víme, že při přípravě povrchu na aplikaci u nových i starších laků nestačí použít jen samotný šampón Pikatec. V případě zasažení laku asfaltem, náletovou rzí, vodním spotem, silikonovými a polymerovými leštěnkami, vosky, poleptání hmyzem a podobě, je třeba nejprve použít speciální chemii k dekontaminaci laku, následuje korekce vad leštěním a na závěr odmaštění podkladu. Je třeba upozornit, že tyto vícepráce nejsou součástí ceny aplikace.
Pikatec

Cena aplikace kosmetiky Pikatec

(základní cena aplikace nového nepoškozeného laku)

 

Pikatec Ceramic

Standardní velikost: 3 599 Kč

Velké auto: 4 099 Kč

Dodávka nebo mikrobus: 5 099 Kč

Pikatec Diamond

Standardní velikost: 6 199 Kč

Velké auto: 6 699 Kč

Dodávka nebo mikrobus: 7 699 Kč

O Přípravě a Aplikaci

Příprava povrchu vozu před samotnou aplikací jakékoliv nanokosmetiky je nejdůležitější částí celého procesu a zásadním způsobem ovlivňuje životnost a výsledný efekt.
Cena aplikace zahrnuje základní mytí celého vozu šamponem, vysušení karoserie, nanesení a vyleštění politury Pikatec a následné parkování a úschovu vozu do konečného vytvrzení keramické ochrany.
V případě znečištění nebo poškození laku, které nejde smýt pouhou vodou a šamponem, jako je například: poškrábání laku, poleptání muškami a ptačím trusem, zasažení laku asfaltem, smůlou, náletovou rzí, vodním spotem, či kontaminace silikonovými a polymerovými leštěnkami a vosky, je třeba počítat s dodatečnými náklady na jejich odstranění a následné důkladné odmaštění a mytí.

Pro podrobnější informace o technologických postupech přípravy povrchu volejte 725 044 544, nebo navštivte se svým vozem naše „Aplikační centrum Pikatec“ v Hradci Králové.