Keramické povlaky vám poskytnou mnohonásobně vyšší a déle trvající ochranu laku a mají nižší nároky na údržbu, oproti voskům. Proto se stávají standardem při ochraně laku, nejen u dražších a prémiových vozů.

Keramická ochrana laku je v současné době nejvyhledávanějším řešením pro ošetření celé karoserie vozu, včetně skel a plastů. Poskytuje výjimečnou mechanickou i chemickou odolnost na řadu let, vytváří silný hydrofobní povrch, dodává laku vysoký lesk, zabraňuje zmatnění, oživuje barvy a podstatně snižuje nároky na údržbu.

Při nanášení keramické ochrany na lak vašeho vozu se využívá ochranné vrstvy na bázi křemíku, která je sice neviditelná oku, ale její účinky jsou perfektní. Nanopovlak aplikujeme na lak, skla, kola a plasty vozidla a zajišťujeme tak výjimečnou mechanickou a chemickou odolnost.

 • Dlouhodobá ochrana laku. Životnost může být podle zvoleného typu keramiky až 5 let.
 • Vysoká mechanická a chemická odolnost. Na rozdíl od běžných vosků nelze keramickou ochranu odstranit chemickými přípravky.
 • Ochrana laku, skel i plastů. Keramické povlaky je možné nanést na všechny běžné povrchy a materiály.
 • Vynikající vzhled. Perfektní zrcadlový lesk a vodoodpudivost díky hydrofobním vlastnostem.
 • Jednoduchá údržba. Lak nebude tak náchylný na znečištění a snáze se umyje. To vše bez potřeby voskování.
Keramická ochrana Laku

Značka CarPro

Přední Inovátoři v nano ochraně​

CarPro je pionýrem v oblasti nanotechnologií pro automobilový průmysl. Založená v roce 2009, tato značka přinesla na trh inovativní řadu produktů, od politur po čisticí prostředky, a stala se ikonou díky svému nejznámějšímu keramickému nátěru CQUARTZ. Tento produkt představuje vrchol v péči o vozidlo, nabízí maximální ochranu a zajišťuje, že váš vůz zůstane v bezchybném stavu.

S odhodláním k nepřetržité inovaci, CarPro nadále definuje standardy pro automobilovou péči a jejich produkty jsou synonymem pro profesionální výsledky.

Keramická ochrana Laku CARPRO

IGL Coatings

Ekologické a inovativní složení

IGL Coatings je lídrem v oblasti ekologických nanotechnologických řešení s grafenem posílenou ochranou povrchu. S kořeny v Malajsii se IGL rozšířila do více než 60 zemí díky svým inovativním a oceňovaným produktům. Jejich vize je jasná – provést revoluci v průmyslu povrchových úprav tím, že poskytne trhu pokročilé a šetrné nátěry.

Od roku 2015 IGL nabízí efektivní a špičkové produkty, které nejen chrání vozidla, ale také dbají na životní prostředí. IGL je důkazem, že vysoká kvalita a ekologická udržitelnost mohou jít ruku v ruce.

igl-coatings-kenzo

Ceník keramické ochrany laku

U každého z balíčků je v případě odmaštění, čištění a regenerace koženého interiéru připlatek od 890 Kč.

Keramická ochrana na celé auto

 • IGL Ecocoat Kenzo Graphene od 30 000 Kč

  Aktuálně nejlepší dostupná profesionální keramická ochrana laku na trhu. S vynikající mírou ochrany, skvělou samočistící schopností, stabilní vodoodpudivostí a dlouhou životností. Pokud hledáte tu nejlepší možnou keramickou ochranu, IGL Ecocoat Kenzo Graphene bude pro vás.

 • CARPRO CQuartz Professional od 25 500 Kč

  CQUARTZ Professional je exkluzivní keramická ochrana laku, dostupná výhradně u profesionálních partnerů značky CARPRO. U nás v Automyčce Kukleny disponujeme potřebnými znalostmi a vybavením, nutným pro odbornou přípravu laku a správnou aplikaci povlaku CQUARTZ Professional. Životnost je u této keramiky garantovaná minimálně na 2 roky.

 • IGL Ecocoat Quartz+ Graphene od 25 500 Kč

  IGL Ecocoat Quartz je keramický povlak s vysokou hustotou, který na laku vytváří silnou, hladkou a vysoce lesklou sklovitou ochrannou vrstvu. Lesk, který zanechává, se vyznačuje brilantností a mimořádným zintenzivněním barvy laku.

 • IGL Ecocoat Quartz od 20 000 Kč

  IGL Ecocoat Quartz dlouhodobě chrání lak před oxidací a ztrátou lesku, poškozením ptačím trusem, mízou ze stromů, hmyzem, solí, asfaltem, brzdným prachem, vzdušnou korozí a kyselým deštěm.

 • CARPRO CQuartz SiC od 18 000 Kč

  CARPRO CQuartz SiC je klasikou mezi keramickou ochranou. Tato keramická ochrana laku oslavuje veleúspěšné desetiletí na trhu s novou, v pořadí již čtvrtou generací technologie, která jednou pro vždy mění způsob, jakým dokážeme ochránit a zkrášlit lak vašeho vozu.

 • IGL Ecocoat Ez od 15 000 Kč

  IGL Ecocoat Ez je vyztužen nano peletami grafenu, odolává kyselým i zásaditým látkám a zásadně redukuje usazování minerálů z vody. Má životnost až 12 měsíců.

Keramická ochrana kůže

 • CARPRO CQuartz Lather od 1 000 Kč / sedačku

  Ochranný povlak CARPRO CQUARTZ Leather chrání novou kůži před devastujícím UV zářením a znečištením, zamezuje vzniku skvrn, obarvení džínami a odolává dokonce popisovačům i lepidlu.

 • IGL Ecocoat Leather od 1 000 Kč / sedačku

  Ecocoat Leather je perfektní keramika pro ochranu před nežádoucími tekutinami, špínou a skvrnami. To vše bez kompromisů v pružnosti, vzhledu nebo struktuře kůže.

Keramická ochrana kol, plastu a dalších materiálů

 • IGL Ecocoat Wheel od 2 500 Kč

  Špičková keramická ochrana určená k ošetření všech typů kol aut a motocyklů. Chrání před znečištěním a mechanickým i chemickým poškozením. Skvělá vodoodpudivost a samočistící schopnosti po velmi dlouhou dobu. Odolává vysokým teplotám a chrání vůči adhezi rozpáleného brzdného prachu.

 • CARPRO CQuartz Dlux od 2 000 Kč

  Přípravek dlouhodobě obnovuje barvu zašlých plastových dílů a vrací jim sytost a původní sametový vzhled. Po aplikaci na kolech odpuzuje brzdový prach a další nečistoty a výrazně usnadňuje následné čištění a mytí kol. Chrání před vznikem skvrn od tvrdé vody. Speciální složení s 50% obsahem křemíku a organosilikátu pro maximální ochranu a silnou chemickou vazbu k plastům. Trvanlivost povlaku je až 12 měsíců.

Keramické sealanty, vosky a doplňující služby