Čištění interiéru aut

Nabízíme klasické čištění interiéru suchou i mokrou cestou, tepování sedaček i hloubkové čištění kůže. Vyčištíme stropní potah, vysajeme celý interiér a zaměříme se i na oživení plastů. Od nás odejdet s dokonale čistým a voňavým interiérem.

Čištění interiéru auta

Pravidelná péče o interiér Vašeho vozu udrží povrchy materiálů ve skvělé kondici po dlouhou dobu. Pokud jste tu, Je zřejmě nejvyšší čas, svěřit Váš vůz našemu profesionálnímu týmu. Interiér vašeho vozu si zaslouží důkladné vyčištění. My v Automyčce Kukleny víme přesně, co vaše vozidlo potřebuje, bez ohledu na to, zda řídíte model sportovního vozu, nebo SUV vhodné pro rodinu!

Vaše vozidlo nikdy nevypadalo a nevonělo lépe! Dokonale čistý interiér, sedadla, čalounění, palubní deska i koberce budou vypadat jako nové. Odstraníme také alergeny, které se mohou skrývat v hlubinách těch zákoutí, kam se jen tak vysavačem nebo hadrem nedostanete. Proč neudělat z každé jízdy luxusní pocit? Zavolejte, domluvíme termín!

cisteni interieru 4 1

Používáme moderní postupy čištění

K čištění aut používáme moderní kosmetiku, metody a přístroje. Patří k nim například podtlakový extraktor pro praní textilních povrchů, nebo speciální pěna na čalounění. Lakované dekory umíme rozleštit. Zapomenout nesmíme ani na stroj pro důkladnou dezinfekci klimatizační a ventilační soustavy ozónem. Pouze mechanické zbavení se prachu a špíny totiž k opravdu čistému interiéru nestačí.
  • Používáme moderní postupy
  • Pečujeme o kožené interiéry
  • Ošetříme plastové díly interiéru
  • Čištění všech oken je samozřejmostí
  • Provoníme a dezinfikujeme interiér
cisteni interieru 3

100% péče o kožený interiér

Kůže je prémiový materiál, který vyžaduje k udržení luxusního vzhledu zvláštní péči. Časem se leskne, odírá, barví od textilu a ve světlém provedení rychle šedne nebo žloutne.

Správně udržovaná kůže má být matná, příjemná na dotek a barevně celistvá. Veškeré kožené čalounění vyčistíme speciálními přípravky. Poté mu dodáme výživu pro obnovení vláčnosti a impregnaci pro zachování pevnosti.

cisteni interieru 2.jpg

Ceník čištění interiéru aut

U každého z balíčků je v případě odmaštění, čištění a regenerace koženého interiéru připlatek od 890 Kč.

Interiér – Classic

již od 1 299 Kč

1 074 Kč bez DPH
Cena se může lišit podle velikosti a míry zašpinění vozu.

Interiér – Aqua

již od 3599 Kč

2 471 Kč bez DPH
Cena se může lišit podle velikosti a míry zašpinění vozu.

Interiér – Detail

již od 8 499 Kč

7 024 Kč bez DPH
Cena se může lišit podle velikosti a míry zašpinění vozu.